Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Kącik historyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Kącik historyczny
Autor Wiadomość
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
A mam jeszce jedną prośbę. Otórz nie mogę znaleźć nigdzie opisu św. Magdaleny ;|. Ze strone z której wcześniej brałam opis imienia na bierzmowanie, ktoś usunął tą stronę Neutral. Więc moze wiecie skąd wziąść ? :>. Sad.
Wto Lis 06, 2007 16:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 06, 2007 16:16
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej przejść się do biblioteki i wypożyczyć żywoty świętych.

A tak poza tym:

http://kartki.onet.pl/S,0,imiona.html?Param=132118


Ale z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co szukać w necie, bo są tam sprzeczne informacje, dlatego najlepszym wyjściem jest wypożyczenie żywotu tej świętej w bibliotece.

A co do Tristana i Izoldy to to co mówi Choco pasowałoby tu ale raczej to odnosi się do triumfu miłości ponadczasowej i wiecznej. Rzeczywiście tym symbolem życia byłby ten głóg. Postaram się jeszcze potem czegoś poszukać w swojej głowie. Ale to później, na kiedy masz tę rozprawkę?

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Wto Lis 06, 2007 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
Już nie trzeba, coś tam juz naskrobałam, a rozprawka na piątek. ale dzisiaj już napisałam, bo nie będe miała potem czasu, nauki za dużo się zapowiada. A co do patrona, to się okazało, że przepisałam wcześniej Very Happy. I nie wiedziałam o tym ? ;O. A kartka w informatyce była ^^. Więc juz mam Smile.

Ale jakbyś mogła, to poszukaj w głowie, może gdzieś jeszcze wcisne Twoje Smile.
Wto Lis 06, 2007 19:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Opracowywujemy na Polskim stara basn.
I mamy pewna prace do wykonania. Potrzebna mi jest jakas stara muzyka z Polski za czasow kiedy nie przyjelismy jeszcze chrztu (najlepiej taka podczas tej modlitwy), oraz pare slow/zdan przykladowej modlitwy.

_________________
Nie Lis 11, 2007 06:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Oj szcerze to nie wiem o czym jest ta książka.Kiedyś trochę filmu widziałam..a z tego co wiem to jakieś pieśni z przed chrztu to raczej nie ma....albo się myle ale chyba pierwszą jest Bogurodzica...ale ona z 13w. a modlitwa też nie wiem....Napewno do bogów pogańskich skoro z przed chrztu..to chyba do Światowida..czy jak on się tam zwał..mogę wymyślić JAK CHCESZ ALE Z AUTENTYCZNĄ SIĘ NIE spotkałam.
Nie Lis 11, 2007 11:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Tak,tak do Swiatowida i o ile dobrze zapamietalem na lekcji to trzeba wymyslec. Tylko nie za dluga RazzP A co do muzyki to jakas tam mieli na 100% nie chodzi o taka spiewana jak Bogurodzica, ktora zreszta powstala juz po Chcrzcie Polski chyba. Tylko poprostu musze gdzies znalasc jakas melodie i nagrac na plyte.

_________________
Nie Lis 11, 2007 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Tu mam te melodie rozne takie z tamtych czasow (trzeba skopjowac caly ten link co podalem nizej i wkleic go w okienko gdzie wpisuje sie adres strony i wtedy sykoczy.) ... potrzebna mi jest tylko jakas modlitwa do tego Swiatowida, poszukam jeszcze gdzies w necie, ale jak cos to pomuzcie....mam to na wtorek.


http://stara.basn.filmweb.pl/Stara+baśń+-+kiedy+słońce+było+bogiem,2003,muzyka,Soundtracks,id=34021

_________________
Pon Lis 12, 2007 03:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Zanim wieczorne zajdą zorze
i swą głowę do snu złożę
modlitwę do ciebie
Światowidzie zanoszę
o urodzaj i bogate plony proszę.
I mą najdroższą pociechę
pod Twą składam opiekę.
Ty w 4 strony świata patrzysz
i wszystkie prośby spełniać raczysz.
Udziel nam swych łask Panie
byśmy mieli co zjeść na śniadanie.
Tobie wszechmocny swe prośby zanoszę
i o łaskawość ciebie ja proszę.


To wszystko co mi teraz do głowy strzeliło.Very HappyVery HappyVery Happy Hahah wiem, że śmieszne ...Very Happy Ale nic innego nie przychodzi mi go głowy.Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Wink
Pon Lis 12, 2007 18:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Nie no Ty to masz wyobraznie Smile Ja to nigdy bym czegos takiego nie wymyslil Smile Dzieki, wielkie, zaniose to i wlacze to muzyke i przedstawie to przed cala klasa hehe, beda jaja =) Dzieki wielkie, pozdro Smile

_________________
Pon Lis 12, 2007 19:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Hahah mamusia mi kupuje Ramę Ideę.Very Happy HahahaCiesze się, że mogłam pomóc.;-)Napisz jaką ocene dostałeś i jak zaaregowlai.Very Happy Hahah.Very Happy
Wto Lis 13, 2007 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Ocene nie wiem jeszcze. Ale tprzedstawilem ta modlitwe tak, ze brawa bili ;d Wkrecilem , ze sam pisalem ;D Powaga Very Happy

_________________
Sro Lis 14, 2007 02:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe to ja zacznę jakąś powieść pisać.Very Happy Hahah no to się cieszę, że nie okazała się kichą.Very HappyWink
Sro Lis 14, 2007 12:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Mam to teraz wydrukowac na papier A3 i bedzie wisialo przez jakis czas w klasie =)

_________________
Czw Lis 15, 2007 00:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
hAHHA....to żeś mnie rozwalił.Very Happy Hahah;-)
Pią Lis 16, 2007 16:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misiaa
Moderator


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 185
Skąd: z daleka. !

Post Odpowiedz z cytatem
Ziuta calkiem niezła ta modlitwę wymyśliłaś! Very Happy
a ktoś chetny rozwiązać mi zadanie z procentów?
he

_________________
'Każda miłość jest odrębną historią, jedyną i niepowtarzalną, ponieważ to nam się wydarzyła'

LP <3
Sob Lis 17, 2007 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lis 17, 2007 16:19
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online