Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Linkin Theory

 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Linki do stron związanych z LP Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Linkin Theory
Autor Wiadomość
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Linkin Theory Odpowiedz z cytatem
Polecam serdecznie świetną stronę o LP (wg mnie najlepszą w Polsce):

http://www.linkintheory.info/news.php

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Pon Sie 27, 2007 00:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
Reklama







Pon Sie 27, 2007 00:45
Luthien
znajomek


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1346
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
No stronka faktycznie jest świetna,też na nią zaglądam.Można dużo fajnych rzeczy tam sobie ściągnąć.

_________________


Pon Sie 27, 2007 07:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natka
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 355
Skąd: Krotoszyn

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna strona, jednakże po upadku linkinpark.pl bardziej przekonałam się do LPZion'u no i chyba najczęściej zaglądam właśnie tam Smile

_________________
"...now i see your testing me pushes me away..."

"Linkin Park has the best fu**ing fans in the world!" - Chester Bennington, 13.06.07r Stadion Śląski, Chorzów XD (byłam,widziałam,szalałam,chcę jeszcze raz XD)
Pon Sie 27, 2007 09:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
natka
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 355
Skąd: Krotoszyn

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, co do tego to się zgadzam Sad Na forum napisałam może z 15 postów i to wszystko. Ignorancja i chamstwo po prostu, tak jak mówi MadziakS - szczególnie ze strony administracji. Na forum LT nie zaglądałam Razz Tu jest fajnie Very Happy A na głównej stronie na LPZion wymiatają ostatnio- non-stop newsy XD Przed chwilą dodali Essential LP XD w Rarytaskach Razz

_________________
"...now i see your testing me pushes me away..."

"Linkin Park has the best fu**ing fans in the world!" - Chester Bennington, 13.06.07r Stadion Śląski, Chorzów XD (byłam,widziałam,szalałam,chcę jeszcze raz XD)
Wto Sie 28, 2007 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
Może i dodali ale jak zwykle na RS Sad
Wto Sie 28, 2007 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 355
Skąd: Krotoszyn

Post Odpowiedz z cytatem
MadziakS Musisz śledzić komentarze pod tym newsem na LPZ bo ktoś obiecał mirrora Smile

_________________
"...now i see your testing me pushes me away..."

"Linkin Park has the best fu**ing fans in the world!" - Chester Bennington, 13.06.07r Stadion Śląski, Chorzów XD (byłam,widziałam,szalałam,chcę jeszcze raz XD)
Wto Sie 28, 2007 11:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
natka napisał:
MadziakS Musisz śledzić komentarze pod tym newsem na LPZ bo ktoś obiecał mirrora Smile


Haha, wiem widziałam Razz
I pewnie mirror na SendSpace, wiec bede sciagac kilka lat Very Happy
Wto Sie 28, 2007 11:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 355
Skąd: Krotoszyn

Post Odpowiedz z cytatem
Haha Smile a masz duże limity na RS? Czy jak? Ja tam mam neo Very Happy i po jednym parcie tylko resecik modemu i jadę kolejnego parta- wielki plus zmienne id XD

_________________
"...now i see your testing me pushes me away..."

"Linkin Park has the best fu**ing fans in the world!" - Chester Bennington, 13.06.07r Stadion Śląski, Chorzów XD (byłam,widziałam,szalałam,chcę jeszcze raz XD)
Wto Sie 28, 2007 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
Też mam neo, ale mam wielke problemy ze ściąganiem z RS, bo zazwyczaj szaleje dużym transferem i komp(staruch) się zawiesza i całe ściąganie szlag trafia ;/
Wto Sie 28, 2007 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fanka95
amator


Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: Międzybrodzie Bialskie

Post LPN Odpowiedz z cytatem
Kod:
LinkinPArkNetwork jest moim zdaniem najlepzą stronkom o LP, wszystko tam jest POLECAM WSZYSTKIM FANOM
[size=12]
Pią Mar 21, 2008 20:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.myers
amator


Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
Też interesuję się rzeczami, które poruszacie na tym forum.

http://www.cfwysoccy.pl/
Wto Kwi 02, 2013 08:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Kwi 02, 2013 08:59
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Linki do stron związanych z LP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online