Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Kącik historyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Kącik historyczny
Autor Wiadomość
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Heheh procenty..Very Happy Tylko na krzyż.Very Happy
Nie Lis 18, 2007 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Lis 18, 2007 15:06
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie? Zależy jakie masz, ja wyliczam z proporcji.

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Nie Lis 18, 2007 21:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
misiaa
Moderator


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 185
Skąd: z daleka. !

Post Odpowiedz z cytatem
no już nieważne, bo jutro mam matmę. nie zdarze uzyskac odp ;D

_________________
'Każda miłość jest odrębną historią, jedyną i niepowtarzalną, ponieważ to nam się wydarzyła'

LP <3
Nie Lis 18, 2007 21:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
Gdybyś wkleiła tu te zadanie, to bym może spróbowała;].

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Nie Lis 18, 2007 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tak samo, % to byla moja jedyna mocna dziedzina z matmy pamietam za klasowki mialem 5 Smile

_________________
Pon Lis 19, 2007 07:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
Procenty też są moim ulubionym działem z matmy, za to nie lubię geometrii, a przestrzenna to już w ogóle dla mnie czarna magia, gdyby nie ona to kto wie czy nie lubiłabym bardziej niż trochę matematyki Wink.

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Pon Lis 19, 2007 08:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam po angielsku geometrie...Sad Zawsze z tego max 3, przewaznie 1, czasem 2. A za rok bede mial algebre.

Ok koniec off topa. Niedlugo podam slowa do histryjki, moze ktos mi napisze Smile

_________________
Pon Lis 19, 2007 08:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
A ja 3 z % :/. A funkcji za nic nie czaiłam i 5 poleciała, haha Very Happy.
Do tego spompowałam tą recenzje kamieni na szaniec i 3 są doczepione wiec zobacze gdzie niby 'zerżnięte' :/.
Pon Lis 19, 2007 15:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie wiem, jakby nauczyciele nie mogli pomyśleć, żę skoro jest już tyle ściąg, to nie jedna będzie się pokrywać z tym co sam napisze uczeń...

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Pon Lis 19, 2007 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Jesli komus sie chce...historyjka do ulozenia z tych slow. Dzieki.

-Alliance (przymierze, sojusz)
-Convince (przekonać)
-Profit (zyskiwać)
-Improbable (nieprawdopodobny)
-Pride (duma)
-Secure (bezpieczny, zapewniac bezpieczenstwo)
-Compel (zmuszać)
-Ignore (ignorowac)
-Resent (mieć pretensje do, oburzać się na)

_________________
Pią Lis 23, 2007 09:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Na kiedy?? Może pomyśle wieczorem.
Pią Lis 23, 2007 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Na poniedzialek musze miec, czyli najpozniej na niedziele, bo musze zdazyc przetlumaczyc. Wink

_________________
Sob Lis 24, 2007 01:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
No i coś wykminiłam.xD Lewe ale tylko to mi przyszło do głowy.Razz Laughing
Dawno temu Zieloną Krainę zamieszkiwały dwa wielkie królestwa: Chazolandia i Talindolandia. Władca pierwszego, Chester I, chciał zawrzeć sojusz z władcą drugiego, Talindem Małym. Sojusz ten gwarantował obu wzajemne wsparcie podczas najazdu Kaszalotów- dzikiego ludu ze Wschodu. Chester I przypuszczał, iż owy najazd nastąpi niebawem, właśnie od strony Talindolandii. Talind Mały zignorował to ostrzeżenie i odrzucił propozycję sojuszu, gdyż atak Kaszalotów wydał się mu nieprawdopodobny, a jego duma nie pozwalała okazywać mu słabości. Chester I miał do swego sąsiada o to pretensje i zaprzysiągł mu zemstę. Kilka dni później Talindoladnię okrążył lud kASZALOTóW. Chester I zawarł z nimi przymierze, dzięki czemu zapewnił swemu królestwu bezpieczeństwo i zyskał nowe tereny po zdobyciu kraju Talinda Małego. KONIEC:D
Laughing Razz Laughing
Sob Lis 24, 2007 16:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Hehehe dobre, dzieki Smile. Teraz musze to na angielski przetlumaczyc i bedzie ok Very Happy

_________________
Sob Lis 24, 2007 22:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Bitte.xD Wink A ja potrzebuję interpretacji obrazu Jana Matejki: ,,Kazania Skargi" na jutro...;/ Jakby ktoś miła to pliss wspomóżcie.Wink
Nie Lis 25, 2007 13:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Lis 25, 2007 13:47
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online