Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Kącik historyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Kącik historyczny
Autor Wiadomość
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
A ja poszukuję przykładów dobrych i złych posuwającego się postępu technicznego i nauki. Potrzebne mi na dziś i jeszcze musze z tego przemówienie zrobić ... .
Nie Gru 02, 2007 12:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Gru 02, 2007 12:45
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Dobre to nie wiem może rozwój medycyny, astronomii matematyki itp. wynalezienie rentgena, jakiś sprzętów medycznych, telefonów, komputerów, samochodów, samolotów. Złe :bomba atomowa, broń biologiczna, różne wirusy wytworzone przez przypadek.
Nie Gru 02, 2007 18:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe Ziuta Ty to zawsze kazdemu pomagasz. Cool Moze szanowni administratorowie pomysla nad jakas specjalna ranga dla kolezanki ? Smile

Ja to zwracam sie z tym samym problemem co zwykle (w srode musze zaniesc).
Slowka:
- Peer (przyglądać się)
- Search (szukac)
- Smuggle (przemycać)
- Boycott (bojkotować)
- Impose (narzucać)
- Represent (przedstawiać, reprezentować)
- Astound (szokować)
- Enthusiasn (zapał, entuzjazm)
- Sympathy (współczucie)

_________________
Wto Gru 04, 2007 03:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Hehhe no tak...wszystkim pomaga tylko sobie nie umiem.Very Happy Niestety przykro mi ale dziś ci mix nie pomogę...nie mam czasu nawet na kolację.;/
Wto Gru 04, 2007 21:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mix
Moderator


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 247
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Spoko, spoko Smile Moze ktos inny sie wykarze, jak nie to trudno dostane F, bo ja kompletnie nie mam nigdy pomyslow, po za tym mnustwo pracy z innych przedmitow ;/

_________________
Wto Gru 04, 2007 22:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
Ojj ziuta dzięki wielke, ale znalazłam jakiegoś łosia(dobrego kolege) na gg i mi napisał. Co prawda rozprawkę, ale potem to troche na przemówienie zmieniłam i jest. I dopiero w poniedziałek wygłaszamy, a miało być 30 listopada...ok. Jak się 2 stron A4 naucze na pon. to dostane 6 haha Very Happy. Może na 5 się wyciągne...wątpie.
Sro Gru 05, 2007 14:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Ma ktoś z was może przerobione testy źródłowe HISTORIA : od dziejów najdawniejszych do schyłku średniowiecza/podstawowy i rozszerzony/ wydawnictwo Operon?? Albo chociaż niektóre odpowiedzi?? Bo ja sobie totalnie z tym nie radzę.;/
Wto Sty 01, 2008 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Sty 01, 2008 10:07
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Kąciki naukowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online