Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wasze ulubione sporty zimowe??

 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Sport Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wasze ulubione sporty zimowe??
Autor Wiadomość
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Wasze ulubione sporty zimowe?? Odpowiedz z cytatem
Jakie są wasze ulubione sporty zimowe?? Jakie lubicie oglądać..albo uprawiacie??
Ja osobiście kocham oglądać narciarstwo w każdej konkurencji i snowboard. Jeżdżę też na nartach, na desce próbuję no i oczywicho saneczki, worki itp.Razz Laughing
Pią Gru 14, 2007 21:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Gru 14, 2007 21:03
Luthien
znajomek


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1346
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też jeździłam na sankach i workach i różnych takich,ale to jak byłam młodsza,teraz raczej głupio bym na sankach wyglądała Razz .Na nartach nigdy nie jeździłam,ale mojego A coś kusi żeby kiedyś jechać gdzieś na narty,chociaż to teraz nie dla mnie z tą moją nogą Confused .Lubię za to oglądać skoki narciarskie Very Happy .

_________________


Pią Gru 14, 2007 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Heh ja na nartach sobie kolana powykręcałam.Very Happy I teraz jak za dużo poćwiczę to mnie bolą i chodzić nie mogę.;/ A jak zjeżdżałam po tak zwanych muldach czy jak się to tam zowie to zrobiłam salto w tył.Very Happy hhah A skoki tez lubię oglądać.Razz
Sob Gru 15, 2007 14:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
A ja na nartach nie jeździłam, to może dlatego nie lubie oglądać wszystko co związane z nartami ?

Ale ubie oglądac ( nie wiem jak to sie nazywa xD) jak 1 czy tam 2 osoby na takich sankach w torze zjezdzaja XD

saneczkarstwo ? Very Happy
Sob Gru 15, 2007 14:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luthien
znajomek


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1346
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
MadziakS albo bobsleje Laughing ,hehe nie znam się,ale też lubię na to popatrzeć.

_________________


Pon Gru 17, 2007 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Heh ja też to lubię i chciałabym kiedyś jechać na takich.Very Happy
Pon Gru 17, 2007 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziakS
znajomek


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2276

Post Odpowiedz z cytatem
OO wlaśnie, bobsleje XD Wypadlo mi to z glowy ;D. Też bym chciała tak pomykac ;D. I glową na koniec haha ;33.
Pon Gru 17, 2007 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
No ale Polska reprezntacja to nawet nie ma swojego sprzętu, co dopiero tor, a tym bardziej dla zwykłych ludzi, więc pewnie sobie nie pojeździmy.;/
Wto Gru 18, 2007 20:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luthien
znajomek


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1346
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
No,ale może w przyszłości coś wymyślą wreszcie,fajnie by było,pojeździła bym sobie.

_________________


Sro Gru 19, 2007 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Heh no fajnie by było.Razz I przydały by się hale, na których cały rok można zjeżdżać.Razz Marzeniaa:D
Sro Gru 19, 2007 18:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luthien
znajomek


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1346
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe no marzenia Laughing .

A wiecie,że przed galerią Krakowską zrobili lodowisko? Laughing Ja i tak nie mam łyżew Laughing .

_________________


Czw Gru 20, 2007 10:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziuta91
znajomek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 1589
Skąd: myślenice

Post Odpowiedz z cytatem
Heh no tak ja też nie mam.Very Happy A jak kiedyś jeździłam to cały czas na tyłek spadałam.Very HappyVery Happy U mnie w szkole zawsze robili lodowisko, ale w tym roku nie ma.;/
Czw Gru 20, 2007 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
Narty i lyzyw ach najpiekniejszy sport swiata.

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Czw Gru 20, 2007 23:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
Reklama







Czw Gru 20, 2007 23:45
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online