Forum Linkin Park Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Przerwa w adminowaniu do 11.09.07 r. i inne ważne informacje

 
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Ogłoszenia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Przerwa w adminowaniu do 11.09.07 r. i inne ważne informacje
Autor Wiadomość
Nadiya89
Administrator


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1161
Skąd: stolica

Post Przerwa w adminowaniu do 11.09.07 r. i inne ważne informacje Odpowiedz z cytatem
Moi Drodzy na początek chciałam powiedzieć, że moja nieobecność na forum przez ostatnie dni po konserwacji systemu, była przymusowa. Gdyż strona forum wogóle mi się nie ładowała, a potem były problemy z DSN.
Na szczęście jest już ok.
Niemniej jednak znów mnie nie będzie na forum, wyjeżdżam w sobotę do 11. września nad morze, ponieważ mam wolne przymusowe Very Happy od szkoły, dlatego, że praktycznie wszyscy moi profesorowie jadą z pierwszymi klasami na obóz integracyjny i stąd trzecie klasy mają tydzień wolności dłużej. Ja postanowiłam wykorzystać go na wyjazd do rodziny nad morze. Wątpię, żebym przez ten czas pojawiła się na forum. Wszelkie obowiązki póki co przejmie Admin Adek, więc proszę się go słuchać Twisted Evil .

Dzięki za to, że rozwijacie forum. Mówcie o naszym forum swoim znajomym i zapraszajcie ich do nas Smile.[color=darkred]Proszę jednak by nie przeklinać na forum, nawet ocenzurowane przekleństwa nie mają prawa pojawić się w poście. Ponieważ upomnienia juz były, następny raz może oznaczać już osta, ale mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie.[/color]

Pozdrawiam,
Adminka Nadiya89

_________________


W głębi Twych oczu można się utopić. Ja już to dawno zrobiłam:D:* (to o adminie Adku:D)

LINKIN PARK FOREVER!!
Pią Sie 31, 2007 00:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
Reklama







Pią Sie 31, 2007 00:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Linkin Park Strona Główna » Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Linkin Park  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online